Manhattan моно сенка Multi Effect

255.00 ден

Еднобојни сенки за очи достапни во повеќе нијанси. Лесно се нанесуваат, имаат мека текстура и интензивна боја.

Исчисти
SKU: N/A Категорија: Таг:

Сенките за очи Manhattan Multi Effect Eyeshadow имаат мека текстура и интензивна боја. Лесно се аплицираат и даваат долготраен ефект. Нивната формула е збогатена со витамин Е, кој ја хидрира и ја храни кожата.
Достапни се во повеќе нијанси.

Начин на употреба:
Нанесете ги на сува кожа за постигнување на кадифен изглед, или на влажна кожа за да добиете интензивна боја.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Најанса

12N, 21N, 51M, 54G, 67H, 69G, 71X, 77N, 78F, 81B, 89W, 92Q, 95R, 96Q, 101C, 101G, 109N, 1010N

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти