Manhattan пудра во прав Soft Mat

550.00 ден

Ултра фина пудра во прав за совршен мат изглед на лицето, рамномерен тен и кадифен изглед. Кадифена, лесна текстура за оптимална покриеност.

Исчисти
SKU: N/A Категорија: Таг:

Ултра фина пудра во прав за совршен мат изглед на лицето, рамномерен тен и кадифен изглед. Кадифена, лесна текстура за оптимална покриеност. Може да се користи сама за мат ефект на кожата, или за факсација на течна пудра. Дерматолошки тестирано.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Нијанса

01 – natural, 02 – beige

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти