Manhattan сјај за усни Endless Stay

325.00 ден

Сјајот за усни Endless Stay на Менхетен добивате долготраен сјај со интензивна заситена боја. Со лесна течна формула без лепење на усните. Лесно се отстранува со маслено средство за вадење на шминка.

Исчисти
SKU: N/A Категорија: Таг:

Долготраен сјај • Лесна течна формула • Богата интензивна боја • Нема лепење на усните • Лесно се отстранува со маслено средство за вадење на шминка.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Нијанса

64M, 93C, 94R, 94X

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти