Manhattan сјај за усни со вкус Sweet & Tasty

250.00 ден

Сјај за усни со вкус Sweet & Tasty на Менхетен за неодоливо заводливи усни.
Шајмеринг сјај за усни со вкус.

Исчисти
SKU: N/A Категорија: Таг:

Сјај за усни со вкус Sweet & Tasty на Менхетен за неодоливо заводливи усни.
Шајмеринг сјај за усни со вкус.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Нијанса

56I

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти