Manhattan течен коректор Wake Up

375.00 ден

Иновативната формула на течниот коректор Wake Up на Менхетен има светло-рефлектирачки пигменти кои и даваат на кожата свеж изглед во текот на денот. Коректорот го запазува природниот изглед на лицето, притоа прикривајќи ги темни кругови под очите и други мали недостатоци на кожата. Лесно и прецизно нанесување благодарение на професионалниот апликатор.

Исчисти
SKU: N/A Категорија: Таг:

Иновативната формула на течниот коректор Wake Up на Менхетен има светло-рефлектирачки пигменти кои и даваат на кожата свеж изглед во текот на денот. Коректорот го запазува природниот изглед на лицето, притоа прикривајќи ги темни кругови под очите и други мали недостатоци на кожата. Содржи кокосово масло, кои ја хранат и навлажнуваат кожата, и така ја прави мазна и нежна. Лесно и прецизно нанесување благодарение на професионалниот апликатор.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Тежина 0.021 kg
Нијанса

01 – Naturelle, 02 – Classic Beige, 03 – True Ivory

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти