Manhattan виткач на трепки Wimpern Former Eyelash Curler

390.00 ден

Нема на залиха

Виткач на трепки со кој можете да постигнете видливо подолги и заоблени трепки, кои ќе го направат вашиот изглед длабок и неодолив.

Категории: , Таг:

Виткач на трепки со кој можете да постигнете видливо подолги и заоблени трепки, кои ќе го направат вашиот изглед длабок и неодолив.
Виткач на трепките се користи пред да нанесете маскара, а ќе ги подготви трепките за нејзина примена. По нанесувањето на маскарата ќе имате совршени трепки. Виткачот на трепките е лесен за употреба благодарение на неговиот дизајн. Начин на потреба: користењето на виткачот на трепки е лесно и брзо, и одговара за сите форми на очи. Отворете го како ножици и ставете го на средина на горните трепки. Затворете и со лесен притисок оставете да делува околу 30 секунди.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти