Manhattan водоотпорна маскара Go4Big Lashes Waterproof

505.00 ден

На залиха

Водоотпорна маскара за обемни, долги и дефинирани трепки, негување со пантенол и витамин Е

Категорија: Таг:

Водоотпорна маскара за обемни, долги и дефинирани трепки, негување со пантенол и витамин Е. Офталмолошки тестирано. После отварање да се искористи за 6 месеца.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти