Manhattan водоотпорна маскара No End Waterproof

410.00 ден

На залиха

Водоотпорна маскара за врвен волумен и должина на вашите трепки со само една апликација.

Категорија: Таг:

No End Mascara на Manhattan го нагласува вашиот поглед, давајќи волумен и должина на трепките. Водоотпорната формула обезбедува долготраен ефект во текот на целиот ден.
Текстурата на маскарата е во црна боја, што дава драматичност на вашиот поглед. Четката овозможува достапност и до најмалите трепки благодарение на нејзината конусна форма.
Маскарата е погодна за жени со чувствителни очи и за оние кои носат контактни леќи. Офталмолошки тестиран производ.
Начин на користење:
Нанесете ја маскарата на трепките, почнувајќи од коренот кон врвовите, на нивната внатрешна страна.
Нанесете во една или две слоја, во зависност од посакуваниот резултат.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти