Manhattan водоотпорна маскара Volcano Explosive Volume Waterproof

410.00 ден

На залиха

Водоотпорна маскара со интензивна црна боја. Маскарата Manhattan Volcano Explosive Volume Mascara Waterproof им дава на вашите трепки експлозивен волумен,
како „вулканска ерупција“. По нанесувањето маскарата обезбедува интензивна црна боја, за неодолив поглед.
Маскарата е водоотпорна и со неа може да се чувствувате сигурни и да не се грижите за изгледот на вашите очи во текот на целиот ден.

Категорија: Таг:

Маскарата Manhattan Volcano Explosive Waterproof им дава на вашите трепки експлозивен волумен, како „вулканска ерупција“. По нанесувањето маскарата обезбедува интензивна црна боја, за неодолив поглед. Маскарата е водоотпорна и со неа може да се чувствувате сигурни и да не се грижите за изгледот на вашите очи во текот на целиот ден.
Карактеристики на маскарата:
● отпорна на вода
● со “експлозивен” волумен
● интензивна црна боја
● долготрајна
● удобна четка
● офталмолошки тестирана
● погодна за луѓе кои носат контактни леќи
Начин на употреба:
Нанесете ја маскарата преку трепките, од коренот до врвовите, од нивната внатрешна страна. Нанесете во еден или два слоја, во зависност од посакуваниот резултат.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти