Маска за под вода 7+ години

240.00 ден299.00 ден (-20%)

На залиха

Маска за под вода наменета за деца над 7 години.
Маската се подесува во зависност од потребната големина.
Врвен квалитет.
UV Заштита.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти