“MEMORISЕ” Анатомска мемори перница

899.00 ден1,100.00 ден (-18%)

На залиха

Анатомска мемори перница која се обликува спрема Вашиот врат и глава и овозможува подобар сон.

Јадрото е изработено од 100% мемори пена.

Навлаката е третирана со антиалергиска и антибактериска заштита, со патент за полесно одржување.

Димензии: 52cm x 33cm (12cm висока страна 10cm ниска страна).

Можна регулација на висина од 2cm.

Одржување: навлаката може да се пере на 40°C.

Македонски производ.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: DIZAJN TEKS
  • Продавница: Dizajn Teks
  • Адреса: Куманово
    Северна Македонија
    1300
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти