Мијалник – Cub 42 cm со дупка

2,500.00 ден2,800.00 ден (-11%)

На залиха

Мијалник – Cub 42 cm со дупка
НАПОМЕНА : Мијалникот е со монтажа на батеријата на самиот мијалник
НАПОМЕНА : Мијалникот доаѓа БЕЗ БАТЕРИЈА
Бренд : DuraBagno – Турција

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: Водомонт Буѓо
  • Продавница: ВОДОМОНТ БУЃО
  • Адреса: Илинденска бб
    Куманово
    Северен
    1300
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти