МИНИГАМИ

2,240.00 ден3,000.00 ден (-25%)

МИНИГАМИ
Флексибилна столица за опуштање, анатомски се оформува под вашето тело за да можете опуштено да потонeте и да се релаксирате.

Исчисти

МИНИГАМИ

Димензија: 110x70cm | Полнење: Полистирен | Навлака: Полиестер | Водоотпорна | 1 година гаранција | Бесплатна достава во МК

ПРЕДНОСТИ: Тоа што го прави Лотус посебен е

⚫️ Трајната, цврстата и водоотпорна надворешна навлака со патент, која може да се пере во машина, овозможува употреба внатре и надвор, во градина, покрај базен;

⚫️ Не е токсична;

⚫️ Нема оштри рабови;

⚫️ Гаранција 1 година на патентот шававоти и нитните;

⚫️ Внатрешна водотпорна навлака, со посебен отвор за дополнување;

⚫️ Можност за брендирање со лого;

⚫️ Сервис и одржување;

⚫️ Дополнување;

⚫️ Бесплатна достава во Македонија.

МЕДИЦИНСКИ ФАКТИ: Експандираните перли во внатрешната навлака, овозможуваат Лотус да се формира според потреба за комфорно лежење на трудници или луѓе со физички повреди во грбот, нозете и вратот. Сличните производи како Лотус веќе одамна се употребуваат за да се добие вниманието на деца кој тешко се концентрираат за учење или за следење на специјални вежби.

 

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Бои

Бела, Беж, Жолта, Портокалова, Црвена, Розе, Лаванда, Светло плава, Сина, Јаболко зелена, Трева зелена, Бор зелена, Маслина зелена, Кафена, Светла сива, Графитна сива, Црна

Информации за продавницата

  • Име на продавница: LOTUS GENERATION
  • Продавница: LOTUS GENERATION
  • Адреса: Прилеп
    Северна Македонија
    7500
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти