Монтажен базен на надувување

6,299.00 ден6,599.00 ден (-5%)

На залиха

Монтажен базен на надувување со димензии 346х76см.

Категорија: Тагови: , , ,

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти