Мускули за деца од 5-12 години

99.00 ден149.00 ден (-34%)

На залиха

Мускули за пливање наменети за деца од 5 до 12 години.
Материјалот од кои се направени овие мускули за пливање е лесен и тенок со цел да можат полесно да се стават на рацете и да се извадат, како и да се овозможи полесен начин на пливање.
Големина: 30 х 15 см

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти