Мускули за деца од 3-6 години

140.00 ден199.00 ден (-30%)

На залиха

Мускули за пливање наменети за деца од 3 до 6 години.
Дозволете почетоците на пливањето децата да го совладаат со помош на овие реквизити, мускулите за пливање Bestway.
Големина: 27 х 25 см

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти