НЕЛИМБО

7,840.00 ден10,900.00 ден (-28%)

НЕЛИМБО
Ротирај и уживај во секоја сезона, врз секоја подлога и во секаква положба. Изработени од цврст водоотпорен текстил.

Исчисти

НЕЛИМБО

Димензија: 150x150x40cm | Полнење: Полистирен | Навлака: Полиестер | Водоотпорна | 1 година гаранција | Бесплатна достава во МК

ПРЕДНОСТИ: Тоа што го прави Лотус посебен е  Трајната, цврстата и водоотпорна надворешна навлака со патент, која може да се пере во машина, овозможува употреба внатре и надвор, во градина, покрај базен;  Не е токсична;  Нема оштри рабови;  Гаранција 1 година на патентот шававоти и нитните;  Внатрешна водотпорна навлака, со посебен отвор за дополнување;  Можност за брендирање со лого;  Сервис и одржување;  Дополнување;  Бесплатна достава во Македонија.

МЕДИЦИНСКИ ФАКТИ: Експандираните перли во внатрешната навлака, овозможуваат Лотус да се формира според потреба за комфорно лежење на трудници или луѓе со физички повреди во грбот, нозете и вратот. Сличните производи како Лотус веќе одамна се употребуваат за да се добие вниманието на деца кој тешко се концентрираат за учење или за следење на специјални вежби.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Бои

Бела, Светла беж, Беж, Жолта, Портокалова, Црвена, Розе, Јоргован, Лаванда, Светло плава, Сина, Морнарско сина, Јаболко зелена, Трева зелена, Бор зелена, Маслинесто зелена, Кафена, Светло сива, Графитна сива, Црна

Информации за продавницата

  • Име на продавница: LOTUS GENERATION
  • Продавница: LOTUS GENERATION
  • Адреса: Прилеп
    Северна Македонија
    7500
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти