Носач за бебиња ‘Dino’

999.00 ден1,799.00 ден (-44%)

Носач за бебиња со удобен потпирач за главата и прилагодлива должина на ремените според големината на бебето.

 

Карактеристики:

 

– Погоден за деца постари од 4 месеци, со тежина до 15 кг;
– Три носат позиции на детето во носачот на бебиња:
– На предната страна, бебето е свртено кон возрасниот – погодно за деца на возраст од 4 до 12 месеци;
– На предната страна, бебето е свртено напред – погодно за деца на возраст од 4 до 12 месеци;
– На задниот дел на возрасниот – погоден за деца на возраст од 6 до 12 месеци;
– прилагодливи ремени

Исчисти
SKU: N/A Категорија:

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Дополнителни Информации

Боја

виолетова, сива, сина

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти