Очила за под вода 3+ години

70.00 ден99.00 ден (-29%)

На залиха

Очила за под вода наменети за деца над 3 години.
Врвен квалитет.
UV Заштита.

Категорија: Тагови: , ,

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти