Очила за под вода 7+ години

75.00 ден99.00 ден (-24%)

На залиха

Очила за под вода наменети за деца над 7 години.
Врвен квалитет.
UV Заштита.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти