Огромен папагал душек 500х327 см

12,990.00 ден13,990.00 ден (-7%)

На залиха

Огромен папагал душек кој е идеален за уживање во летните денови.
Издржливост до 6 луѓе.
Содржи 6 држачи за чаши.
Димензии: 500х327 cm

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти