Огромен уникорн душек 590х404 см

16,490.00 ден17,490.00 ден (-6%)

На залиха

Огромен уникорн душек идеален за уживање во летните денови.
Наменет за 6 луѓе.
Две големи седишта.
Располага со 8 држачи за чаши.
Димензии: 590х404 cm

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти