Паметна Лулашка

1,399.00 ден1,999.00 ден (-30%)

На залиха

Паметна Лулашка

– над 12 месеци
– Безбедносна брава и заштита на замав
– Јаже тестирано според стандардите
– Сигурносен систем за заклучување
– Носивост 30 кг
– Димензии на производот: 37,5x52x41cm

Категорија:

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти