Платнен душек 185х76х22 см

820.00 ден990.00 ден (-17%)

На залиха

Платнен душек кој може да се користи внатре, во двор и во природа.
Наменет за уживање и релаксација.
Димензија: 185х76х22 см

Категории: , Тагови: ,

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти