Пумпа 23х15 см

320.00 ден520.00 ден (-38%)

На залиха

Ножна пумпа за дување на гумени производи (душеци, гуми, топки).
Димензија: 23×15 см

Категории: ,

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти