Санка

1,699.00 ден2,299.00 ден (-26%)

На залиха

Санката е изработена од високо квалитетна пластика, материјалот е издржлив и лесен за чистење од нечистотија по играње на отворено. Удобна форма на седиште за удобно возење и без напрегање на грбот.

– Пластична санка за деца од 3 години.

– Максимална издржливост до 50 кг.

– лесна за чистење

– Димензии: 43x82x27 см.

Категорија:

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти