Сет 2 фотејли и маса на дување

1,325.00 ден1,625.00 ден (-18%)

На залиха

Сетот содржи: две фотелји и една маса.
Комори за подобрување на стабилноста за да се спречи превртување.
Димензии на фотелја: 56 x 46 x 58 см
Димензии на маса: 36 x 38 см
Возраст: 1-3 години

Категорија: Тагови: ,

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти