Сет маска со цевка за под вода 3+ години

299.00 ден399.00 ден (-25%)

На залиха

Сет маска со цевка за под вода со силиконска облога за да се спречи навлегување на вода.
Прилагодлива должина на лентата за затегнување.
Наменета за деца поголеми од 3 години.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти