Шарена ЛЕД гума 118х117см

1,390.00 ден1,590.00 ден (-13%)

На залиха

Шарена ЛЕД гума која е многу впечатлива на дневна светлина, а особено ноќе кога свети со лед светлина и има посебна убавина.
Димензии:118х117 cm

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти