Iskra HM-10 Повеќенаменски готвач

3,899.00 ден4,599.00 ден (-15%)

Нема на залиха

Mултифункционален готвач од нелеплив материјал, рачка изработена од бакелит , заштита од прегревање

SKU: HM-10 Категорија: Тагови: , ,

Карактеристики:

 

• Моќност: 1000-1200W

• напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz

• капацитет: 6L

• тајмер

• внатрешноста e од нелеплив материјал

• Рачка изработена од бакелит

• Заштеда на енергија

• Заштита од прегревање

• Димензии на пакувањето (v mm): 305 (D) x 305 (W) x 368 (V)

• Нето тежина: 4,25 кг

• Бруто тежина: 5,25 кг

• 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти