Скутер за снег

8,499.00 ден9,899.00 ден (-14%)

На залиха

Скутерот за снег со волан за управување и сопирачки е одличен избор за сите љубители на снегот. Детето може да вози самостојно, контролирајќи го скутерот со помош на воланот и сопирачката.Скутерот за снег има стилски изглед и ергономски дизајн и е погоден ислучиво за снежно време. Изработено од еколошки материјал, не предизвикува алергии, нема мирис и е потполно безбедно за здравјето на вашето дете.

Карактеристики

– Макс. тежина до 100 кг.

– над 6 години.

– волан и рачна сопирачка

– јаже за влечење

Категорија:

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти