Стапче за помош при пливање Х2ОГО 122см

440.00 ден490.00 ден (-10%)

На залиха

Стапче кое го олеснува пливањето на децата и возрасните и овозможува подолго одржување во вода.
Изработено е од мек и пријатен материјал.
Димензија: 122см

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти