Стол Арго

1,590.00 ден2,660.00 ден (-40%)

Модел АРГО тапациран во мебел штоф BRONX

Пескарени метални мат ногарки

Димензии:

Висина – 97 цм

Ширина – 44 цм

Длабочина – 39 цм

Исчисти

Дополнителни Информации

Одберете боја

Cream, Smoke, Silver, Denim, Terquise, Beige

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти