Стол Кандино

3,490.00 ден5,830.00 ден (-40%)

Модел КАНДИНО тапациран во мебел штоф АMSTERDAM велвет

Пескарени метални мат ногарки

Димензии:

Висина – 82 цм

Ширина – 46 цм

Длабочина – 39 цм

Исчисти

Дополнителни Информации

Одберете боја

Blue, Powder, Terquise, Green, Grey, Silver, Cream, Wine, Mustard

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти