Стол Рафаел

6,490.00 ден10,820.00 ден (-40%)

Модел РАФАЕЛ тапациран во мебел штоф АMSTERDAM велвет

Дрвени ногарки

Ротирачки механизам 360 степени

Димензии:

Висина – 83 цм

Ширина – 38 цм

Длабочина – 43 цм

Исчисти

Дополнителни Информации

Одберете боја

Wine, Silver, Blue, Ocean, Cream, Grey

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти