T-12

18,000.00 ден20,500.00 ден (-12%)

На залиха

Димензии: 180 x 90 цм

Изработена во дрвени ногарки со плотна фарбан медијапан мат.Нов стил на дрвени ногарки и плотна во необична форма,со модерен дизајн совршена за сечиј простор.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти