T-602

21,500.00 ден23,900.00 ден (-10%)

На залиха

Димензии : 160 x 90 +40 цм

Изработена комплетно во фурниран медијапан.

Внатрешните 2 столбови ја прават оваа маса беспрекорно стабилна,со прави линии едноставен и елегантен модел.Со механизам плус 40цм се пушта од страна на плотна како фиока,се добива 200цм простор кој ја прави многу функционална оваа трпезарија.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти