T-604

21,000.00 ден23,500.00 ден (-11%)

На залиха

Димензии : 180 x 90 + 40 цм

Изработена комплетно од медијапан, комбинација на фарбан и фурниран мдф.

Ногарките во 3д стил ја прават оваа маса сосема необична и различна од сите други модели.Со механизам на пуштање од страна како фиока добивате плус 40цм.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти