Т-605

21,000.00 ден23,500.00 ден (-11%)

На залиха

Димензии: 160 x 90  + 40 цм

Изработена комплетно од фурниран медијапан.Се отвара плус 40цм од страна како фиока и се добива 200цм.Со своите едноствни и модернизирани линии кај ногарките и збогатен дизајн со црно стакло ја прават оваа маса совршена за сечиј простор.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти