Т-801

22,500.00 ден25,000.00 ден (-10%)

На залиха

Димензија : 180 x 90 + 40 цм

Изработена комплетно од медијапан комбинација фурниран орев со плотна фарбан медијапан капучино. Моделот Т- 801 плени со својот ултра модерен дизајн и заоблени линии на целиот модел, плотна 150цм, модел за 6бр столици.

 

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти