Т-802Ф

19,500.00 ден21,500.00 ден (-9%)

На залиха

Димензии : 160 x 90 + 40 цм

Изработена комплетно во фарбан медијапан висок сјај. Барате модел кој не е на 4 ногарки, туку со внатрешен столб?Моделот Т-802Ф е вашиот избор.Несекојдневен и модерно дизајниран столб за стабилност, со плотна која се отвара во средина и се добива 200цм ја прават оваа трпезарија со голема практичност и совршена за 6 до 8бр столици.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти