Т-900

23,500.00 ден26,900.00 ден (-13%)

На залиха

Димензии : 180 x 90 + 40 цм

Изработена комплетно од медијапан комбинација на фарбан и фурниран мдф.Нов модел на трпезарија со модерно дизајнирани ногарки и функционална плотна која со отварање во средина се добива простор 220цм идеална за 10 до 12бр столици.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти