T-901

23,500.00 ден26,900.00 ден (-13%)

На залиха

Димензии: 160 x 90 + 40 цм

Изработена комплетно од медијапан комбинација фарбан и фурниран мдф.Нов модерен дизајн на трпезарија совршена за вашиот простор.Се пушта во средина и се добива простор од 200цм.Модел за 6 до 8бр столици.

 

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти