T-АЗУРО

16,000.00 ден18,500.00 ден (-14%)

На залиха

Димензии : 160 x 90 цм

Изработена во дрвени ногарки со плотна фарбан медијапан мат.Дрвена конструкција со едноставен и воедно модернизиран дизајн на ногарки, практичност во простор за 6 столици.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти