Т-ЧОКО

17,000.00 ден18,900.00 ден (-10%)

На залиха

Димензии : 180 x 90 цм

Изработена во дрвени ногарки со плотна фурниран медијапан орев.За сите љубители на дрво,оваа трпезарија со својот дизајн внесува топлина во вашиот дом.Со својот дизајн е погодна за 6 и за 8бр столици.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти