T-КОЗЗА

19,500.00 ден22,900.00 ден (-15%)

На залиха

Димензии : 160 x 90 + 40 цм

Изработена во дрвени ногарки орев со плотна фарбан медијапан. Се пушта плус 40цм во средина на плотна.Дрвена конструкција со едноставни детали кои овозможуваат совршен простор за 6 столици.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти