T-ОВАЛ

17,000.00 ден19,500.00 ден (-13%)

На залиха

Димензија : ф110цм  + 40 цм

Изработена комплетно од фурниран медијапан. Плотна од 110цм која се отвара плус 40цм и се добива 150цм со која собира од 6 до 8бр столици по потреба. Совршена трпезарија за помали простори.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти