Т-ПРАГА

19,900.00 ден22,500.00 ден (-12%)

На залиха

Димензии: 160 x 90 цм

Изработена комплетно од фурниран медијапан.За сите љубители на рустик стил е создаден моделот Т – Прага, за 6 до 8 бр столици.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти