Т-ВИЕНА

22,500.00 ден25,500.00 ден (-12%)

На залиха

Димензии : 180 x 90 + 40 цм

Изработена комплетно од фурниран медијапан, се отвара во средина на плотна плус 40цм.Со својата елипсовидна форма и 220цм се отвара поголем простор за 8 и 10бр столици. Модерен дизајн на ногарки односно столбови кои и даваат стабилност на оваа трпезарија.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти