Табла за цртање и учење

2,499.00 ден3,499.00 ден (-29%)

На залиха

Табла за итеракција на вашето дете. Големиот простор ја прави погодна за цртање, учење и презентирање.

– Изработена од високо квалитетна силна пластика
– Лесно и брзо монтирање
– Препорачана возраст: 3+
– едукативна играчка за вашето дете
– Голем простор за цртање
– Лесен за транспорт благодарение на преклопувањето
– Магнетни букви, броеви и математички симболи, пенкало и гума за бришење
– Димензии: 107 X 47 X 56 цм

Категорија:

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти